Nowoczesny salon
Image by Damir Kopezhanov
Nowoczesny salon

NIERUCHOMOŚCI -

INWESTYCJE NA RYNKU PIERWOTNYM

PLANOWANIE

Ekskluzywna lokata kapitału z widokiem na miasto to imponujące nowoczesne wnętrza, eleganckie lobby z całodobową usługą concierge, w pełni wyposażona  strefa fitness, modny bar, restauracja, sale konferencyjne - wszystko perfekcyjnie  wykończone i to wszystko w jednym miejscu. A może enklawa spokoju w zaciszu przyrody?

ZNAJOMOŚĆ RYNKU

Inwestycja, która zarabia dla Ciebie i Twojej rodziny. Niepowtarzalne apartamenty w prestiżowych lokalizacjach od sprawdzonego dewelopera. Bez presji i prób  wykorzystywania obecnej sytuacji. Wiedza oraz bezpieczeństwo, które minimalizują wybór inwestycji z widmem bankructwa dewelopera.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Brak ukrytych opłat. Mimo niepewnej sytuacji na rynku nieruchomości, tylko sprawdzone oferty bazujące na konkretnych danych i w oparciu o racjonalną wartość nieruchomości, a nie oparte na emocjach i dyktowane pod wpływem chwili. 

WYBRANE OFERTY

Zrzut ekranu 2020-05-13 o 14.53.15.png

UNIQUE TOWER

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy na Woli, w nowym śródmieściu Warszawy.

Składają się na niego 3 wieże, z których najwyższa mierzy blisko 100 m wysokości i będzie to jeden z najwyższych budynków mieszkalnych klasy premium w Polsce.

Recepcja, najwyższej klasy restauracje, strefa SPA i fitness oraz kompleks konferencyjno-biznesowy.

Zrzut ekranu 2020-05-13 o 15.23.43.png

WAVE

Nieruchomość inwestycyjna (z 7% stopą zwrotu) położona w Międzyzdrojach. Cena obejmuje pełne wykończenie i wyposażenie.

Mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.  Położenie w pierwszej linii brzegowej oferuje bezpośredni dostęp do Zatoki Pomorskiej.
 

Do dyspozycji m.in.  SPA, całoroczne baseny zewnętrzne i wewnętrzne, strefa sportów wodnych na plaży oraz doskonała strefa kulinarna.

Zrzut ekranu 2020-05-13 o 15.01.00.png

SOL MARINA

Ekskluzywne apartamenty z własnym miejscem postojowym dla jachtu w Marinie. Wyjście jachtem na Zatokę Gdańską zajmie zaledwie 20 minut! 

Otoczenie parku krajobrazowego i rezerwatów przyrody – Ptasi Raj i Mewia Łacha.

To raj dla miłośników natury i sportów wodnych! Centrum Gdańska położone jest zaledwie kilka kilometrów dalej.

Build

Your Future

 

PROJEKTY

 

OFERTA

Doradztwo biznesowe na każdym etapie zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Dostęp do wszystkich nieruchomości na rynku pierwotnym, w tym przedsprzedaży.

Obiektywny wybór najlepszej inwestycji

zarówno komercyjnej, jak i mieszkaniowej.

Pełna oferta lokali inwestycyjnych.

 

Doskonała znajomość firm deweloperskich oraz zrealizowanych projektów. Zakup na rynku pierwotnym bez pobierania prowizji.

 

Idealnie dopasowana przestrzeń do stworzenia niepowtarzalnego miejsca - 

kancelaria, kwiaciarnia, tętniąca życiem 

restauracja, klub z muzyką na żywo?

Doradztwo prawne i biznesowe w zakresie prawa medycznego i farmaceutycznego,

w tym:

- reklama produktów leczniczych

- postępowanie administracyjne

przed GIF / GIS / MZ

- kontrola Pharmacovigilance

- badania kliniczne

- import równoległy i docelowy

- refundacja

- prawa pacjenta

- regulacje dotyczące świadczenia

usług medycznych

 - wyroby medyczne / żywność /

kosmetyki

# Konkretne strategie, metody

i case study, gotowe do 

zaimplementowania w Twoim biznesie.

# Dowiedz się jak działać online, 

a wyniki uzyskiwać offline.

# E-marketing oraz komunikacja

z e-klientem. 

# Zwiększenie efektywności

sprzedaży i e-sprzedaży:

- cross-channeling, co-surfing,

co-browsing, Google zakupy,

- online merchandising,

- techniki cross- i up-sellingowe,

- outsourcing w e-biznesie,

- aplikacje mobilne dla e-biznesu,

- m-biznes

 

O MNIE

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując m. in. w jednych z najbardziej znanych i cenionych polskich oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, gdzie przygotowywałam umowy, opinie prawne, uczestniczyłam w negocjacjach biznesowych, doradzałam firmom z sektora farmaceutycznego i medycznego oraz z sektora gospodarczego. 

 

Łączę wiedzę z zakresu studiów farmaceutycznych i prawniczych. Posiadam praktyczne doświadczenie w zakresie konsultingu farmakologicznego dla pacjentów, które zdobyłam podczas pracy w aptece, gdzie zajmowałam się również marketingiem farmaceutycznym. Dodatkowo zdobyłam cenne kompetencje doradzając firmom z sektora life sciences, poprzez pracę na rzecz jednego z największych koncernów farmaceutycznych w Polsce. Od 2017 roku należę do stowarzyszenia Good Clinical Practice, skupiającego najlepszych specjalistów z branży medycznej oraz farmaceutycznej czynnie działających w przedmiocie poprawy jakości, jak i dobrej praktyki badań klinicznych.

Od kilku lat zajmuję się doradztwem w sektorze nieruchomości. Specjalizuję się w sprawach z zakresu wyceny i regulacji stanu prawnego nieruchomości, planowania i zagospodarowania przestrzennego, realizacją procesu inwestycyjnego oraz kwestiami dotyczącymi szeroko pojętego prawa budowlanego. Praktyczne umiejętności zdobyłam współpracując z międzynarodową firmą założoną przez Gary'ego Kellera, zajmującą pierwsze miejsce pod względem efektywności prowadzonych szkoleń oraz ilości przeprowadzonych transakcji na rynku nieruchomości, gdzie reprezentowałam klientów polskich, jak i zagranicznych podczas nabycia jak również sprzedaży lokali. Organizuję i prowadzę warsztaty sprzedażowe dla biur nieruchomości, doradzam klientom biznesowym w zakresie regulacji prawnych.

Jako właściciel startupu nadzoruję tworzenie, jak też wdrażanie planów marketingowych, inwestycyjnych, analizę raportów dotyczących monitoringu konkurencji oraz badania kliniczne produktów.

 

Zawodowo zajmuję się pisaniem i analizowaniem tekstów, ustaw, sporządzaniem newsletterów dla firm, dlatego też oferuję swoją pomoc przy tworzeniu treści marketingowych. Kiedy masz do wyboru dziesięć produktów, które są de facto tym samym, kosztują mniej więcej tyle samo i są tak samo dostępne, przestajesz myśleć o samym produkcie, a zaczynasz rozważać jego historię. Reklamodawcy już dawno to zauważyli i zamiast namawiać Cię, byś kupił mleko, opowiadają o tym, jak szczęśliwe są krowy, które je dają. Jest spora różnica między mówieniem a opowiadaniem. I pomimo że mówienie przychodzi nam naturalnie, to opowiadanie niesie za sobą magiczną moc zmieniania rzeczywistości.

 

Stwórzmy razem dobrą historię, wywołując konkretne emocje i zdecydowane reakcje, tak by nakłonić odbiorców do podjęcia działań.  

Zapraszam do współpracy,

Monika Augustyniak

KONTAKT

 

NEWSLETTER

Najnowsze inwestycje, atrakcyjne i niepowtarzalne oferty lokali,

promocje apartamentów oraz domów, newsy na blogu.

Subskrybuj i zacznij zarabiać na nowej nieruchomości!

     ™ | © Copyright, All Rights Reserved 2020, Monika Augustyniak

     monika.augustyniak@protonmail.com

     Twarda 18, 00-105 Warszawa

     +48 600 738 548

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now